Parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml

  • Parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Memo Russian Leather – EDP 75 ml

Russian Leather od značky Memo, zachycující vzdálené sibiřské scény, vás přenese do mrazivých borových lesů skrývajících poklady exotických vůní. Klíčové tóny jsou osvěžující, aromatický rozmarýn, kombinovaný s dřevitou, zelenou kapradinou a prohloubený bohatými, shovívavými tóny koženého akordu. Tato důmyslně vytvořená vůně, umístěná na svůdném pozadí dřevitého cedru, jehly sibiřské borovice, bylinného koriandru, bazalky a šalvěje, kořeněného muškátového oříšku a jemně sladké fazole tonky, vytváří ideální rovnováhu mezi povznášejícím a svůdným, takže je dokonalá po celou dobu dne – a noc. 

Složení parfému

Hlava

borovice, ruská kůže, cypřiš, bazalka, kapradina, cedr, rozmarýn, levandule, guajakové dřevo, šalvěj, koriandr, máta, pačuli, fazole tonka, muškátový oříšek

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Memo Russian Leather – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Memo Russian Leather – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Memo Russian Leather – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Memo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Memo

Pokud chcete koupit originální parfém Memo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář