Parfém Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml

Rafinovaná a elegantní vůně začíná šumivou směsí italského bergamotu, růžového pepře a kaskády. Srdce umocněné tajemnými tóny fialových listů absolutní, galbanum a šafrán, konečně odhaluje vzácnou a zajímavou kombinaci pačuli, vetiveru, oudu a jantaru gris. Vůně s luxusním a moderním podpisem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava
růžový pepř, bergamot
Srdce
galbanum, fialka, šafrán
Základ
vetiver, agarové dřevo, pačuli, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Le Parfum Mercedes-Benz – EDP 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář