Parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

Mercedes Benz Man Private je orientálně-dřevitá pro muže. Hlava obsahuje pelyněk, kardamom a cypřiš. V srdci ucítíte levanduli, krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum) a ambroxan. Kompozici uzavírá pačuli, kašmírové dřevo a cedr.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

pelyněk, kardamom, cypřiš

Srdce

levandule, labdanum, ambroxan

Základ

pačuli, kašmírové dřevo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář