Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml

Toaletní voda Mercedes-Benz Club Blue má moderní, luxusní a dokonalou vůni pro muže v souladu s módou a nejnovějšími trendy. Club Blue je aromaticko-kořeněná toaletní voda, kterou si oblíbí každý muž. Tvůrcem tohoto parfému je Philippe Romano. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava
mandarinka, kardamon
Srdce
levandule, zázvor
Základ
pižmo, mech, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Blue – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář