Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml

Mercedes-Benz Intense je citrusová, kořenitá vůně pro muže. Parfém je silnější než předchozí verze Mercedes-Benz For Men. Čerstvá ambra obohacená cedrovým dřevem vytvoří na vaší kůži jedinečný a smyslný podpis. V úvodu vůně se prosazují citrusy naskládané na zelených listech fialky. V srdci se objevuje intenzivní pepř, galbanum, fialka a muškátový oříšek. V závěru vůně ucítíte cedrové dřevo, vetiver, pačuli a ambru.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón, mandarinka, listy fialky

Srdce

pepř, galbanum, fialka, muškátový oříšek

Základ

cedrové dřevo, vetiver, pačuli, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense – EDT – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář