Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml

Mercedes-Benz Man je určena pro charismatické muže, kteří mají rádi aromatické dřevité vůně. Parfumér Olivier Cresp zakomponoval do vůně ovocné tóny hrušky a květinové tóny pelargónie. Spolu s palisandrovým dřevem a cedrem vytváří neodolatelnou kombinaci vůní, které žádný opravdový muž neodolá.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

hruška, ambrette

Srdce

pelargónie, cedr

Základ

lišejník, palisandrové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář