Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Květinová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml

Je to dřevitější a divočejší než kdykoli předtím … Francouzský mistr Olivier Cresp, který vytvořil tuto intenzivní a vysoce smyslnou verzi Mercedes-Benz Man, čerpal ze základních ingrediencí původní verze a přidal nádech současného vkusu. Udělal ohromující směs kontrastu a rozporu. Semena slezu pižmového, list hrušky, pelargónie a dubového mechu jsou zvednuty záblesky jantaru, pačuli a svalnatého ambroxu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava
ambrette, list hrušky
Srdce

dubový mech, geránium

Základ

pačuli, ambroxan, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář