Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml

Toaletní voda Mercedes-Benz Silver je energická vůně pro opravdové muže, kteří pevně stojí za svými názory i činy a chtějí z každého dne vytěžit maximum. Vůně Mercedes-Benz Silver ve stylové lahvičce si můžete vzít kamkoli.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava
grep, rebarbora, pomerančová kůra
Srdce
vetiver, pepř
Základ
pižmo, mech, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mercedes-Benz

Pokud chcete koupit originální parfém Mercedes-Benz online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Silver – EDT – TESTER 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář