Parfém Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml

  • Parfém Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml

Představujeme novou letní limitovanou edici od Mexx Holiday, která zachycuje veselého ducha nové sezóny a okamžitě vás vtáhne do letní nálady.

Složení parfému

Hlava

ananas, grapefruit

Srdce

geranium, vodní meloun

Základ

mořský tón

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Mexx. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Mexx

Pokud chcete koupit originální parfém Mexx online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Mexx Summer Holiday Man – EDT 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář