Parfém Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml

  • Parfém Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml

Michael Kors Extreme Rush je pánská vůně určená pro moderního hledače vzrušení, který si troufá na nemožné – a pronásleduje extrém. Vzrušující a elegantní, zachycuje vzrušení z adrenalinu. Mužská vůně zapálí smysly vzrušující úvodní směsí jalovce, bergamotu a krvavého pomeranče, která je spojena s aromatickými látkami v srdci a zakončena pižmem.Vůně uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

jalovec, krvavý pomeranč, bergamot

Srdce

muškátový oříšek, mateřídouška, šalvěj

Základ

pižmo, pačuli, dubový mech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Michael Kors. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Michael Kors

Pokud chcete koupit originální parfém Michael Kors online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Michael Kors Extreme Rush – EDT 120 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář