Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml

  • Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml

Vůně, ve které jemná povaha jasmínu a smyslnost mahonial jsou obsaženy v dřevěných tónech, což vede k jedinečné a sofistikované vůni. Ironie a radost z italského citrusu dotvářejí harmonickou směs této vůně, která představuje mnoho aspektů ženského ducha.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

italský citron, citron, bergamot, hruška

Srdce

jasmín sambac, petalia, květinové tóny

Základ

santalové dřevo, tonka fazole, ambroxan

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Missoni. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Missoni

Pokud chcete koupit originální parfém Missoni online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář