Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

  • Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

Svěží, slunná, ženská. Nová toaletní voda je jemná vůně inspirovaná úsvitem, která uspokojí smyslnou a bujnou ženu se silným smyslem pro ženskost. Tuto vůni si blíbí každá žena, která ji vyzkouší.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

hruška, leknín, krvavý pomeranč, růžový pepř

Srdce

otočník, růžová voda, pivoňka, frézie

Základ

pižmo, extrakt z bílého cedru, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Missoni. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Missoni

Pokud chcete koupit originální parfém Missoni online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář