Parfém Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml

  • Parfém Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml

Zcela unikátní parfémovaná voda Missoni Pour Homme je jako cesta kolem světa. Missoni je vůně s mužnou vůní nejvyšší prestiže. Svěží, jasná a zářivá vůně, která chce zanechat svou stopu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

citron, grep, levandule

Srdce

jablko, jasmín, zázvor

Základ

bříza, pačuli, pižmo, santalové dřevo, dub

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Missoni. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Missoni

Pokud chcete koupit originální parfém Missoni online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Missoni Missoni Pour Homme – EDP 30 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář