Parfém Montale Amber Musk – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Amber Musk – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Amber Musk – EDP 100 ml

Tato vynikající vůně je vyrobena z jednoduché směsi ingrediencí. Nenechte se však zmást svým užším výběrem, protože každý je jemně vytvořený z úžasných zdrojů a smíchán v kombinaci, kterou si budete pamatovat dlouho poté, co vůně vyprchá. Jak název napovídá, tato vůně obsahuje tóny jantaru a pižma, které vytvářejí hřejivou esenci, která zanechává na pokožce trvalý účinek. 

Složení parfému

Hlava

pižmo, cedr, jantar, pudr, ambergris

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Amber Musk – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Amber Musk – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Amber Musk – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Amber Musk – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář