Parfém Montale Amber & Spices – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Amber & Spices – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Amber & Spices – EDP 100 ml

Vůně Amber & Spices otevírá tóny muškátového oříšku a rozkvetlé růže. Okoření ji kmín a arganové dřevo. Poté pozvolna postupuje k vůni janatru, santalového a erbenového dřeva. Parfemovaná voda ideální pro ženy i muže.Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Složení parfému

Hlava

růže, muškátový oříšek

Srdce

kmín, agarové dřevo

Základ

jantar, santalové dřevo, ebenové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Amber & Spices – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Amber & Spices – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Amber & Spices – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Amber & Spices – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář