Parfém Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml

Orientální vůně Montale Aoud Cuir d’Arabie je určena pro muže, kteří vyhledávají silné a osobité vůně. Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Obsahuje tabák, kožené a dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

kůže

Srdce

Agarwood

Základ

bříza, tabák

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Cuir d’Arabie – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář