Parfém Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml

Aoud Forest je květinově-dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří pelargonie, guajakové dřevo, bergamot, srdce se skládá z růže a týkového dřeva a v základu najdete pižmo a agarwood. Nosem této vůně je Pierre Montale.
Na trh byla uvedena v roce 2009.

Složení parfému

Hlava

mořská voda, pižmo, citron, grep

Srdce

rozmarýn, růže

Základ

zázvor, agarwood, šedá ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář