Parfém Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml

Netriviální orientální květinová vůně s tóny oudu patří do kategorie unisex a mohou ji používat ženy i muži. Otevření začíná ovocnými tóny: jablko, mandarinka a hruška. V srdci parfémované vody jsou propleteny oud a květiny – růže s indickým jasmínem. Základní tóny – pižmo a jantar – umožňují vůni Montale Aoud Jasmine cítit a zůstat na pokožce po dlouhou dobu. Tato parfémová kompozice je nejkrásněji odhalena v teplé sezóně – na jaře nebo v létě. Vůně vytvořená parfumérem Pierre Montalem a vydaná v roce 2016. 

Složení parfému

Hlava

jablko, mandarinka, hruška

Srdce

jasmín, růže, oud

Základ

pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Jasmine – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář