Parfém Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml

Aoud Legend odhaluje nový aspekt. Tato vůně je bohatá a silná. Když použijete tuto vůni na své pulzní body, pocítíte sebevědomí, které přináší. Obzvláště oblíbená pro večerní nošení na podzim a v zimě. Připravte se na komplimenty a na zcela nové stádo obdivovatelů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

oud, kůže, šafrán

Srdce

růže, vetiver, pačuli, santalové dřevo

Základ

dubový mech, pravá ambra, labdanum

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Legend – EDP TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář