Parfém Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml

Montale Aoud Purple Rose vás přivede do krásné zahrady od prvního čichnutí s vrchními tóny růže, magicky kombinované se světelným šafránem a šťavnatou ostružinou. Složení dále rozvíjí svůj charakter a odhaluje sílu luxusního oudu v kombinaci s pačuli a santalovým dřevem v srdci. Konečný dotek kůže, smíchané s jantarem a bílým pižmem si náramně užijete.

Složení parfému

Hlava

růže, šafrán, ostružina

Srdce

oud, santalové dřevo, pačuli

Základ

kůže, jantar, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Purple Rose – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář