Parfém Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Aoud Sense je sexy dřevito-aromatická unisex vůně, která zaujme kvalitou a luxusem. Je vhodná pro obě pohlaví díky dominantním dřevitým tónům, které jsou kombinovány s něžnými tóny květin a ovoce. Vůně dokonale zapadá do lidí s pozoruhodnými vůdčími schopnostmi, kteří neskrývají svou něžnou, sexy stránku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

pomeranč, mandarinka, černý pepř, hřebíček

Srdce

agarové dřevo, bulharská růže

Základ

haitský vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Sense – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář