Parfém Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml

Velvet Oud je luxusní vůně, vytvořená s láskou z nejkrásnějších a nejdražších poznámek, jako jsou exotické lilie a delikátní pomerančový květ, sladký ylang-ylang a samozřejmě stejně vzácný oudový olej. Tato vzrušující vůně zní měkce a má krasné odstíny santálového dřeva, fazole tonky a vanilky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

ylang-ylang, pomerančový květ, lilie

Srdce

oud

Základ

santalové dřevo, vanilka, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aoud Velvet – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář