Parfém Montale Aqua Gold – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Aqua Gold – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Aqua Gold – EDP 100 ml

Aqua Gold je skvělá vůně nejen pro muže, ale i pro ženy. Na začátku si užijeme spojení levandule a citrusů. V srdci vás rozveselí jasmín a pomerančový květ. Pižmo, kůže a cedr vás ohromí na konci. Toto jedinečné spojení vás okouzlí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. 

Složení parfému

Hlava

citrusy, levandule

Srdce

jasmín, pomerančový květ

Základ

pižmo, kůže, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Aqua Gold – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Aqua Gold – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Aqua Gold – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Aqua Gold – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář