Parfém Montale Arabians – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Arabians – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Levandulová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Arabians – EDP 100 ml

Silná, orientální vůně inspirovaná „králem pouště“: arabským koněm. Levandule, kůže, červený tymián, kardamom , pačuli, malajský aoud, vetiver, růže, jantar a zvířecí pižmo: charisma a tajemství unisex vůně v siláži elegantního krále.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

kardamon, červený tymián, levandule

Srdce

růže, vetiver, pačuli, santalové dřevo

Základ

pižmo, oud, kůže, ambergris

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Arabians – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Arabians – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Arabians – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Arabians – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář