Parfém Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml

Arabians Tonka, určená pro milovníky vzácných parfémů. Jemná směsice kořeněných volut, okouzlujících růží, fazolí Tonka a bergamotu. Odhaluje zvířecí temperament oudu, jantaru a pižma. Odvážná, pikantní a ohnivá vůně s téměř ženským vzhledem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

šafrán, bergamot

Srdce

oud, růže

Základ

mech, jantar, pižmo, fazole tonka, cukrová třtina

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Arabians Tonka – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář