Parfém Montale Attar – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Attar – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Attar – EDP 100 ml

Intenzivně romantické bulharské růžové tóny prostupují vzduchem s příslibem jara a nabízejí ultra-ženskou a uklidňující vůni jemného pudru. Ihned co si přičichnete, tak si tuto vůni oblíbíte.Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Složení parfému

Hlava

růže

Srdce

oud

Základ

santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Attar – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Attar – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Attar – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Attar – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář