Parfém Montale Bengal Oud – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Bengal Oud – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Bengal Oud – EDP 100 ml

Je to vůně zvýrazněná buketem voňavých dřevitých, práškových a balzámových vonných tónů, které přinesou smyslný, uklidňující a přirozený parfémovaný pocit. Po bližším zkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších vonných sladkých, zvířecích a citrusových náznaků, které skrývají esenci svěžích, hlubokých a elegantních pocitů.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

oud, bergamot, pomeranč

Srdce

kůže, kosatec, růže, pačuli, jasmín

Základ

jantar, cedr, pižmo, vetiver, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Bengal Oud – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Bengal Oud – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Bengal Oud – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Bengal Oud – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář