Parfém Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem,
  • vůně pro muže (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Black Aoud Intense je sofistikovaná směs dřevitých, květinových a pižmových tónů. Vůně začíná kouřovými odstíny agaru a vlhkou vůní doutnajícího dřeva neodmyslitelnou v indonéských listech pačuli. Srdce parfému odhaluje lehké kouzlo a šťavnatou svěžest růží a mandarinek. Vůně pižma dodává parfému lakonickou úplnost.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

růže, oud, pačuli, pižmo, mandarinka

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Black Aoud Intense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář