Parfém Montale Black Musk – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Black Musk – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Black Musk – EDP 100 ml

Muži i ženy si užijí tuto kořeněnou vůni pižma z kůže. Můžete ji nosit jako svou každodenní vůni, protože vám dodá trochu jasu do dne. Kořeněné noty dodávají povznášejícím pocitům bohaté, hladké a teplé noty. Je to směs pižma, jantaru, santalového dřeva, kůže, muškátového oříšku, černého pepře, teakového dřeva a pačuli.

Složení parfému

Hlava

 pižmo, jantar, santalové dřevo, kůže, muškátový oříšek, černý pepř, teakové dřevo, pačuli

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Black Musk – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Black Musk – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Black Musk – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Black Musk – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář