Parfém Montale Blue Amber – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Blue Amber – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Blue Amber – EDP 100 ml

Blue Amber vás přivede do Orientu s jeho aromatickou a neodolatelnou vůní. I když obsahuje spoustu jantaru, díky dodatečným tónům koriandru, italského bergamotu, pačuli, vetiveru, vanilky a pelargónu tato vůně opravdu vyniká. Nic zvláštního, ale pěkná jarní reinterpretace tradičně temnějšího a drsnějšího jantarového přístupu.

Složení parfému

Hlava

jantar, vanilka, pačuli, vetiver, bergamot, koriandr, pelargónie

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Blue Amber – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Blue Amber – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Blue Amber – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Blue Amber – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář