Parfém Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml

Boisé Vanillé vás přivítá výbuchem sladké, krémové vanilky vpředu, doprovázené jemnými květinovými vrstvami uklidňující levandule a italské duhovky. Živé noty čerstvě vymačkaného citronu se mísí do horkých a osvěžujících kořeněných tónů, které nabízí exotický jamajský pepř. Tato smyslná vůně ztělesňuje luxus a naznačuje svádění. 

Složení parfému

Hlava

bergamot, citrón, levandule

Srdce

pelargónie, duhovka, pepř

Základ

pačuli, cedr, vanilka, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Boisé Vanillé – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář