Parfém Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml

Tato parfémovaná voda kombinuje elegantní tóny chypre a rezonanční přetoky citrusů. Něco podobného najdeme v klasických vůních, které sahají až ke slavné francouzské tradici. Jako lavina vás přikryje, rozpouští notu po notě, jako květina má v pěkný den okvětní lístky. Parfémovaná voda bude skvělým doplňkem k obrazu energických mladých lidí, kteří znají svou hodnotu a nechtějí dělat kompromisy.Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Složení parfému

Hlava

tropické ovoce, oakmoss, bergamot, jasmín, pižmo, pačuli, růže

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Chypré Fruité – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář