Parfém Montale Dark Aoud – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Dark Aoud – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Dark Aoud – EDP 100 ml

Dark Aoud je bohatá, dřevitá vůně pro muže, kterou mohou nosit i ženy. Začíná lákavou směsí černého pepře a šafránu, poté se prohlubuje tóny srdce z teakového dřeva, kůže a agarového dřeva. Základ této příjemně intenzivní vůně je teplý a zemitý s tóny vetiveru, santalového dřeva a šedého jantaru.

Složení parfému

Hlava

černý pepř, šafrán

Srdce

teakové dřevo, kůže, agarové dřevo

Základ

vetiver, jantar, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Dark Aoud – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Dark Aoud – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Dark Aoud – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Dark Aoud – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář