Parfém Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml

Diamond Greedy je orientálně-květinová vůně, která se otevírá vůní mandarinky v kombinaci s notou hrušky, která odhaluje veškerou sílu čokolády. Srdce odhaluje jemnou růži v kombinaci s jasmínem a sladkou vanilkou. V základu přináší smyslný nádech dřevitý akord postavený kolem pačuli a bílého pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, hruška

Srdce

jasmín, vanilka, růže

Základ

pižmo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Diamond Greedy – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář