Parfém Montale Diamond Rose – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Diamond Rose – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Diamond Rose – EDP 100 ml

Diamond Rose se otevírá sladkými tóny fíků, bergamotu a pelargónie, které se mísí s intenzivní tureckou růží a hlubokým sumatranským pačuli. Santalové dřevo, haitský vetiver a sladké vanilkové tóny vytvářejí extrémně ženskou základní notu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

fík, bergamot, pelargónie

Srdce

růže, pačuli

Základ

vanilka, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Diamond Rose – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Diamond Rose – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Diamond Rose – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Diamond Rose – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář