Parfém Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml

Přijměte teplo otevřeného ohně pod hvězdami s vůní Fantastic Oud. Každá láhev se otevírá dřevitou vůní agarového dřeva. Prostřední tóny růží a pačuli vytvářejí romantické kouzlo, které je umocněno tóny tabáku, kadidla a styraxu. K dalšímu upevnění přitažlivosti této vůně jsou základní tóny kůže, santalového dřeva a ambry. Díky kombinaci jemných květinových a dřevitých vůní je tato vůně vhodná pro muže i ženy. Užijte si přetrvávající účinek těchto jemných ingrediencí této balzámové vůně po celý den.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

agarové dřevo

Srdce

růže, pačuli, tabák, kadidlo, styrax

Základ

kůže, jantar, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Fantastic Oud – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář