Parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml

Intense Café Ristretto se otevírá dokonalým závanem čerstvé kávy, která vám vyrazí dech. Rozkvět kávového zrna je spárován s čerstvou rostlinnou růží. Po chvilce se objeví vanilkové bílé pižmo, které slabě oslabí vaření pouhým nádechem smetany a cukru. Tento návykový a překvapivý labužník je vhodný jak pro muže, tak pro ženy a je dokonalým řešením pro každého z nás závislých na kávě.

Složení parfému

Hlava

káva, růže

Srdce

káva, růže, dřevo

Základ

vanilka, pižmo, jantar, karamel

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář