Parfém Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody | Testery parfémů.

O parfému Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml

Intense Tiare je luxusní orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Obsahuje květinu tiare, kokos, růži, jasmín, ylang-ylang a sladkou vanilku. 
Na trh byla uvedena v roce 2005.

Složení parfému

Hlava

květina tiare, kokos, růže, jasmín, ylang-ylang, vanilka

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Intense Tiare – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář