Parfém Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml

  • Parfém Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml

Ovocná vůně Mango Manga vás vezme do exotických míst, kde jste si vždy přáli být. Vhodná pro romantické ženy a odvážné muže. Ucítíte zralé mango v doprovodu sladkého pomeranče. V srdci této vůně je rozkvetlý jasmín, neroli a osobitost mu dodá ylang-ylang. Díky této vůni bude po vás váš protějšek jistě toužit mnohem více.Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení parfému

Hlava

mango, pomeranč

Srdce

ylang-ylang, neroli, jasmín

Základ

agarové dřevo, cedr, mech, vetiver

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Mango Manga – EDP 100 ml 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář