Parfém Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Okouzlující vůně orchideje ovládaná chamtivým kokosem kombinuje nevinnost a smyslnost bílých květů s ylang ylang a žárlivost skrývá vzácné srdce orchideje.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

orchidej, ylang-ylang, bílé květy, kokos

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Orchid Powder – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář