Parfém Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml

Oud Pashmina odhaluje okouzlující kouzlo temně dřevitého, kožovitého a jemně jantarového oudu, jehož mnoho přepychových vanilkových vůní vás obklopuje tělesným závojem šedého pižma a růží.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

ouud, růže, vanilka, šedé pižmo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Oud Pashmina – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář