Parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml

Hypnotický a úžasně zdvořilý Oud Tobacco intrikuje s dohodou fazole tonka – tabák. Citrusy, kmín a červený sumak potěší smysly, zatímco kadidlo, oud a pomerančový květ přitahují sofistikované narkotické spirály.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

sumac, citrusy, kmín

Srdce

oud, kadidlo, pomerančový květ

Základ

oud, tabák, fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář