Parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml

Oudmazing je luxusní dřevitě-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje pomeranč a bergamot ze Sicílie, hrušku, fíky a agarové dřevo. V srdci objevíte egyptský jasmín, listky pačuli a kořen kosatce. Kompozici uzavírá madagaskarská vanilka, kůže, bílé pižmo a hrozny.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

sicilský pomeranč, sicilský bergamot, agarové dřevo (oud), hruška, fík

Srdce

egyptský jasmín, list pačuli, kořen kosatce (orris)

Základ

madagaskarská vanilka, kůže, bílé pižmo, hrozny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář