Parfém Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody | Testery parfémů.

O parfému Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml

Šťavnaté ovoce z Kuby, pomeranče a mandarinky posypané černým pepřem odhalují rozkvetlou zahradu egyptského jasmínu, růží, kořenů kosatce a pomerančového květu, která se nenápadně rozvíjí na příjemném základě bílého pižma, vanilky, maliny a broskve. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, pomeranč, černý pepř

Srdce

kosatec, růže, jasmín, pomerančový květ

Základ

malina, pižmo, vanilka, broskev

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Pink Extasy – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář