Parfém Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml

Pure Gold je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří italská mandarinka a meruňka, květinové srdce patří egyptskému jasmínu, pomerančovému květu a neroli. V základu se snoubí sladká vanilka, pačuli a pižmo.
Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Složení parfému

Hlava

meruňka, mandarinka

Srdce

jasmín, pomerančový květ, olej z květů hořkého pomeranče (neroli)

Základ

pižmo, pačuli, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Pure Gold – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář