Parfém Montale Rose Night – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Rose Night – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Rose Night – EDP 100 ml

Elegantní listy růže obklopují okouzlující srdce krystalické esence bulharské růže kombinované s pačuli ze Sumatry a zahřívané bohatým jantarem a smyslným bílým pižmem. Montale Rose Night je dámská přepychová niche vůně. Osloví především ženy, který hledají nezaměnitelný parfém.Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

okvětní lístky růží

Srdce

bulharská růže

Základ

pačuli, jantar, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Rose Night – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Rose Night – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Rose Night – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Rose Night – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář