Parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml

Po bližším zkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších vonných čerstvých, ovocných a sladkých náznaků, které skrývají esenci hřejivých, útulných a uklidňujících pocitů. Na základě kombinace not Montale Roses Musk Limited Edition 2019 je klasifikována jako vůně orientálního květu.

Složení parfému

Hlava

růže

Srdce

jantar, pižmo

Základ

jasmín

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář