Parfém Montale Royal Aoud – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Royal Aoud – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Royal Aoud – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Royal Aoud začíná bizarní a exotickou slokou představovanou oudovým a andirským dřevem. Hlavní prvek složení odhaluje pikantní paleta orientálního koření, obklopená sladkostí zralého grapefruitu. Siláž, kterou po sobě zanechal Royal Aoud, se kryje jako sametové královské roucho, obdařené vůněmi bergamotu a kumquatu.Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Složení parfému

Hlava

oud, kumquat, koření, grapefruit, růže, kokosový ořech, broskev

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Royal Aoud – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Royal Aoud – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Royal Aoud – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Royal Aoud – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář