Parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml

Sensual Instinct vás zve, abyste nechali svůj primitivní instinkt převzít. Svěží, teplá a hustá vůně, která kombinuje živé tóny pražené kávy s tajemstvím růže a vytváří pralinkovou rovnováhu okouzlující smyslnosti. Tato vůně je sublimována drahými jantarovými tóny a jemností cedrového dřeva a dubového mechu.

Složení parfému

Hlava

kafe

Srdce

pralinky, růže

Základ

mech, jantar, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář