Parfém Montale So Amber – EDP 100 ml

  • Parfém Montale So Amber – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Montale So Amber – EDP 100 ml

Krásná marocká růže odhaluje velmi vzácné srdce ambergris zvětšené indickým santalovým dřevem a náznakem íránského šafránu, který rozvíjí veškerou svou hravost díky chamtivým malinám, vanilce a sofistikovanému bílému pižmu.

Složení parfému

Hlava

růže

Srdce

ambergris, šafrán, santalové dřevo

Základ

malina, vanilka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Montale So Amber – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Montale So Amber – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Montale So Amber – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Montale. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Montale

Pokud chcete koupit originální parfém Montale online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Montale So Amber – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář